home kontakt mapa serwisu
hardware                dsworkflow                digitalsoftware.com
Zapytaj specjalistę
DIGITAL Software
Sp. z o.o.
ul. Kamienna 21
31-403 Kraków
tel. +48 012 661 87 80
fax +48 012 661 87 85
info@digitalsoftware.com
zapytaj-osoba
Nowości

Canon image Runner ADVANCE C250i & C350i

Firma Canon rozszerza linię urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE o trzy kompaktowe modele formatu A4: iR-ADV C250i, iR-ADV C350i i C351iF.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Kliknij !

 

Właściwe przechowywanie dokumentów jest obowiązkiem każdej firmy. Niezależnie od wymogów stawianych przez prawo, dokumenty są  również żródłem ważnych informacji o działalności instytucji lub przedsiębiorstwa. Zarządzać dokumentacją i informacją w firmie można na wiele sposobów.

Oprogramowanie dla Środowiska Biurowego

Zarządzanie kosztami dokumentów

uniFLOW to zintegrowane rozwiązanie z zakresu zarządzania drukiem i skanowaniem firmy Canon, jest teraz dostępne z dodatkowymi funkcjami dla pracowników mobilnych i gości, którzy mogą drukować z poziomu swoich urządzeń przenośnych.

Zarządzanie kosztami dokumentów

uniFLOW to system zaprojektowany w celu zaoszczędzenie klientom czasu i pieniędzy dzięki dostarczaniu skutecznych narzędzi kontroli wszystkich eksploatowanych urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych. uniFLOW jest systemem skalowalnym, może być rozbudowany o wiele dodatkowych modułów umożliwiających uzyskanie istotnych korzyści w obrębie całej firmy.

Kluczowe aspekty platformy uniFLOW :

 • Kontrola kosztów - Wyższy poziom kontroli nad środkami przeznaczanymi na wydruki. Rozwiązanie uniFLOW jest wyposażone we wbudowany system zgłaszania wszystkich kosztów drukowania, kopiowania i skanowania. Dzięki temu można dokładnie poznać poziom wydatków, centra kosztowe i opracować plan ich obniżenia i wprowadzenia oszczędności.
 • Bezpieczne drukowanie - Bezpieczna obsługa poufnych dokumentów. Rozwiązanie uniFLOW pozwala użytkownikowi przesłać poufne dokumenty do dowolnej drukarki sieciowej i wydrukować je dopiero, gdy użytkownik zjawi się, by odebrać gotowe wydruki. Dzięki temu każdy może wybrać czas i miejsce drukowania, mając pewność, że dokumenty pozostaną bezpieczne.
 • Inteligentne przekazywanie - Usprawnione zarządzanie przebiegiem druku i kosztami. Dzięki rozwiązaniu uniFLOW administrator może ustanowić reguły dotyczące sposobu i miejsca drukowania dokumentów. Pozwala to uniknąć dużych zadań, które powodują kolejki przy drukarkach biurkowych, i zapewnia oszczędności za sprawą centralnego zarządzania liczbą kolorowych wydruków.
 • Zaawansowane skanowanie - Proste rejestrowanie i dystrybucja informacji. Rozwiązanie uniFLOW pozwala użytkownikom szybko i łatwo skanować dokumenty i dokonywać ich kompresji do wiadomości e-mail lub systemów plików, takich jak Microsoft SharePoint lub Canon Therefore, bezpośrednio w urządzeniach wielofunkcyjnych Canon. Spersonalizowany obieg dokumentów zapewnia użytkownikowi jednakowy komfort użytkowania w przypadku wszystkich urządzeń.
 • Bezpieczeństwo dokumentów - Rozszerzona ochrona danych firmy. Wycieki informacji to bardzo poważne zagrożenie dla każdej firmy. Wszelkie dane poufne są monitorowane, a system zapobiega kosztownym wyciekom informacji.
 • Drukowanie z urządzeń mobilnych - Na dowolnej drukarce, z dowolnego urządzenia przenośnego. Rozwiązanie uniFLOW wprowadza do firmy możliwość drukowania z urządzeń mobilnych. Użytkownikom lub gościom można nadać uprawnienie do drukowania z poziomu urządzeń przenośnych z dostępem do Internetu bez narażania bezpieczeństwa sieci. Niezależnie od tego, czy przesyłane dokumenty są przechowywane w pamięci lokalnej czy w aplikacjach w chmurze.

 

Zarządzanie dokumentami

Pracownicy biur spędzają ponad 8 godzin w tygodniu szukając dokumentów, co jest stratą pieniędzy i czasu firmy. Dzięki odpowiedniemu Rozwiązaniu Zarządzania Dokumentami  możesz bardziej efektywnie zawiadywać dokumentami, redukować ręczne przetwarzania i umożliwić natychmiastowy i bezpieczny dostęp do dokumentów z każdego miejsca.

Zarządzanie dokumentami
Pobierz broszure

 

Therefore™

Kiedy załoga spędza 54% swojego czasu szukając informacji, to jest to nie tylko frustrujące, ale i odbiera produktywność. Rozwiązanie Therefore™ firmy Canon szybko poprawia efektywność, dzięki łatwemu do wdrożenia systemowi zarządzania dokumentami, dającemu wszystkim błyskawiczny i bezpieczny dostęp do niezbędnych informacji.

Kluczowe cechy oprogramowania Therefore :

 • Łatwe wypełnianie dzięki Therefore™ - Therefore™ pozwala Ci ustrukturalizować wszystkie informacje krytyczne dla biznesu. Dzięki temu możesz szukać, odzyskiwać, oglądać, sortować, grupować i dystrybuować dokumenty; błyskawicznie przechwytywać, organizować i mieć dostęp do każdej treści, oraz zaprojektować automatyczne procesy pracy dla krytycznych procesów biznesowych. Therefore™ jest łatwy w obsłudze, co oznacza, że wymagane jest minimalne szkolenie pracowników, a efektem jest wydajniejsza praca.
 • Elektronicznie zapisuj wszystkie rodzaje informacji - Dzięki Therefore™, formaty i źródła nie są problemem. Wszystkim da się łatwo zarządzać.
 • Zgodność z prawem - Aby Twoja firma spełniała wymagania prawne dotyczące dokumentów, serwer Therefore™ automatycznie dodaje podpis cyfrowy do wszystkich dokumentów.
 • Dostosowany do Twojej firmy - Therefore™ jest całkowicie skalowalny. Bez konfiguracji czy programowania możesz go wdrożyć w czasie krótszym niż tydzień uwzględniając pełne szkolenie. Administratorzy mogą być przypisani aby centralnie konfigurować i definiować reguły biznesowe.
Czy jest zarządzanie dokumentami :

Gdzie pracownicy przechowują dokumenty i w jaki sposób je wyszukują?
 • Struktura folderów systemu Windows — dobra, logiczna struktura, ale jest używana w odmienny sposób przez poszczególnych użytkowników w zależności od osobistych preferencji.
 • Skrzynki odbiorcze poczty e-mail — także w tym przypadku używana jest spersonalizowana struktura folderów, często odmienna od struktury w systemie Windows.
 • Fizyczne szafki na akta. Mogą to być szafki osobiste lub specjalnie uporządkowane szafki dla działu albo całej firmy; jednak nawet w tym przypadku ich struktura różni się w zależności od pracowników lub działów, które z nich korzystają. –
 • Pamięć USB, która może być używana do przechowywania osobistych kopii zapasowych lub do przenoszenia dokumentów do innych miejsc przechowywania.
 • Często używane są wszystkie cztery systemy, z których każdy zawiera część informacji — aktualnych lub nie. Wynikiem tego jest bardzo niebezpieczna sytuacja, w której dokumenty są podatne na utratę, nieautoryzowany dostęp, kradzież i zniszczenie.
Problem ten wynika z dwóch podstawowych przyczyn:
 • Hierarchiczna struktura drzewa. Choć jest to przejrzysty i logiczny sposób zapisywania dokumentów, każda hierarchia różni się, ponieważ ludzie mają różne zadania i cechują się odmiennymi sposobami myślenia. Staje się to dużym problemem, gdy systemy rozrastają się i zawierają informacje należące do więcej niż jednej osoby.
 • Użytkownicy duplikują dokumenty, aby mieć kopie w każdej strukturze przechowywania, takiej jak poczta e-mail, dysk lokalny, dysk sieciowy lub pamięć USB, przez co trudno śledzić, która wersja jest najnowsza.
Rozwiązaniem jest porzucenie hierarchicznej struktury drzewa i zadanie sobie dwóch pytań:
 • Jaki to jest rodzaj dokumentu?
 • Jakie etykiety można nadać dokumentowi, aby umożliwić jego identyfikację?
 • Przykładowo, wprowadzając do systemu zarządzania dokumentami nową umowę, można ją odpowiednio oznaczyć już w czasie skanowania, korzystając z pulpitu urządzenia wielofunkcyjnego Canon.
Analogiczne oznaczanie dokumentów można wykonać w praktycznie dowolnej aplikacji komputerowej
Etykiety skutecznie eliminują konieczność istnienia struktury hierarchicznej jakiegokolwiek typu, a ponieważ każda osoba z prawami dostępu może pobrać dokument z centralnego miejsca przechowywania, nie ma potrzeby duplikowania dokumentów. Od tej chwili istnieje tylko jedno miejsce służące do zapisywania, wyszukiwania, dystrybucji i zabezpieczania dokumentów.
Jest to podstawowa zaleta systemu zarządzania dokumentami, ale zarazem tylko niewielka część tego, co jest możliwe.
Dostępne są również następujące funkcje:
 • Procesy przepływu dokumentów
 • Archiwizacja poczty e-mail
 • Skanowanie wsadowe
 • Bezpieczeństwo dokumentów
 • Automatyczne przechwytywanie dokumentów wychodzących z systemów informatycznych
 • Dodatkowe zabezpieczenie danych przez utratą poprzez składowanie na bezpiecznych nośnikach.
Dystrybucja dokumentów
Dystrybucja dokumentów
Zarządzanie drukiem i urządzeniami
Zarządzanie drukiem i urządzeniami
Oprogramowanie i funkcje powiązane bezpośrednio z urządzeniami Canon

Paleta rozwiązań pozwalająca na wyjście poza standardową funkcjonalność drukowania, kopiowania i faksowania. Dostępność zależna od konfiguracji poszczególnych urządzeń.

Oprogramowanie i funkcje powiązane bezpośrednio z urządzeniami Canon

*Funkcjonalności, wersja oprogramowania i dostępność  zależne od konfiguracji i opcji danego modelu. W przypadku pytań proszę o kontakt : +48697057827 m.nowak@digitalsystem.pl & office@digitalsystem.pl

*MEAP - akronim nazwy Multifunction Embedded Application Platform. Platforma oprogramowania stworzonego z myślą o developerach oprogramowania . W oparciu o środowisko Java umożliwia nieograniczoną możliwość tworzenia dodatkowych funkcjonalności.

1) Direct Print - Pozwala użytkownikom na drukowanie plików PDF/XPS bezpośrednio poprzez zdalny interfejs użytkownika, z nośników USB, z Advenced Space oraz poprzez Web Access. Opcja ta jest potrzebna do bezpośredniego drukowania plików XPS.*

2) Barcode Printing - Umożliwia drukowanie kodów kreskowych typu 1D oraz 2D przy użyciu technologii Jet Caps.*

3) HDD Data Encryption - Szyfrowanie danych na dysku kluczem AES256, szyfrowanie ustawień urządzenia. Szyfrowanie odbywa się przed zapisaniem danych na dysk.*

4) Secure Watermark - Umożliwia na załączenie w kopiach ukrytych w tle komunikatów:  "CONFIDENTIAL," daty i godziny lub nazwy departamentu. Wybrane ostrzeżenia pojawiają się po skopiowaniu dokumentu.*

5) Web Access Software - Umożliwia przeglądanie stron WWW, a również dokumentów PDF ze stron WWW  bezpośrednio na panelu urządzenia.*

6) Universal Send Advanced - Pozwala na tworzenie dokumentów Outline PDF (Trace & Smooth), dodatkowo pozwala na dodawanie aktywnych pól w dokumencie, które następnie można edytować za pomocą Adobe Reader.*

7) Universal Send Security - Umożliwia wysyłanie zaszyfrowanych plików PDF, a także dodawanie cyfrowych sygnatur urządzenia do plików PDF oraz XPS. Pozwala to na zidentyfikowanie urządzenia na którym dokumenty zostały zeskanowane i wysłane. Sygnatury mogą być widzialne lub ukryte.*

8) Universal Send Digital User - Pozwala na potwierdzenie autentyczności wysyłanych przez użytkownika dokumentów PDF/XPS poprzez widzialną lub niewidzialną sygnaturę cyfrową.*

9) Document Scan Lock - Funkcja zwiększa bezpieczeństwo kopiowanych dokumentów poprzez załączenie niewidocznych kodów na dokumentach kopiowanych lub drukowanych. Można zastrzec ponowne drukowanie, kopiowanie lub faksowanie tak zabezpieczonych dokumentów.*

10) Remote Operators Software - Narzędzie pozwalające na zdalne zarządzanie urządzeniem wielofunkcyjnym Canon z komputera operatora - umożliwia wyświetlanie panelu urządzenia w trybie rzeczywistym. Podczas zarządzania możliwa jest praca zarówno operatora przy maszynie, jak i administratora.*

11) Universal Login Manager - Universal Login Manger jest aplikacją MEAP*. Oprogramowanie oferuje bez serwerową personalizację, kontrolę użytkowania oraz kontrolę dostępu do urządzeń przez użytkowników. Na potrzeby autoryzacji kartami zbliżeniowymi wymagany jest czytnik kart.*

12) Mobile Print & Scan - mobile PRINT & SCAN jest aplikacją MEAP*. Oprócz drukowania obrazów i plików PDF, pozwala również na wysyłanie skanów z urządzenia wielofunkcyjnego do urządzeń mobilnych. Wymaga opcji PS/3-PDF Direct print oraz odpowiedniej aplikacji na urządzenie mobilne.*

13) Google Cloud Print - Google Cloud Print for iR-ADV jest aplikacją MEAP*.Oprogramowanie  zapewnia pełną integrację z usługami chmury Google umożliwiając drukowanie z każdego środowiska - czy to tabletu, czy komputera PC, czy jakiegokolwiek urządzenia mobilnego. ImageRUNNER ADVANCE Google Cloud Print MEAP wymaga opcji PS/3-PDF Direct print oraz odpowiedniej aplikacji na urządzenie mobilne.*

14) MailBox Lite - aplikacja udostępnia podstawową funkcjonalność mailbox, pozwalając użytkownikom na wysyłanie prac na osobiste skrzynki w celu ich późniejszego drukowania.*